Web bonio.sk združuje komunitu ľudí, ktorí milujú knihy. Našim čitateľom sa snažíme prostredníctvom recenzií a odporúčaní pomôcť pri výbere kníh, pri ktorých strávia niekoľko príjemných chvíľ. Taktiež sa okrajovo zaujímame aj o iné oblasti využitia voľného času ako sú napríklad filmy alebo hry.

Na stránke sa môžu nachádzať reklamné odkazy. Web bonio.sk nie je predajcom žiadnych tu uvedených produktov.

Informácie obsiahnuté  na webe vychádzajú zo spotrebiteľských testov, voľne dostupných zdrojov a vlastných skúseností autorov.  Autori stránky nepreberajú zodpovednosť za nesprávnu interpretáciu obsahu stránky, za kvalitu výrobkov ani za odporúčania týkajúce sa ich kúpy. Na webe nájdete nezávislé názory, skúsenosti a recenzie jednotlivcov.

Financovanie projektu

Aby sme mohli prinášať kvalitný obsah všetkým našim užívateľom zadarmo, je potrebné zaistiť financovanie webu. Financovanie je aktuálne zabezpečené spoluprácou s overenými obchodmi na Slovensku.

Ak si v obchode, ktorý vám odporúčame, zakúpite daný produkt, získame z tohto predaju malú províziu. Vás, ako zákazníka sa táto provízia nijako nedotýka a cena produktu vám nebude v žiadnom prípade navýšená.

Vďaka týmto províziám môžeme užívateľom prinášať kvalitný obsah, ktorý neustále zlepšujeme.

Ďakujeme vám za vašu podporu.

Zásady spracúvania osobných údajov

Je pre nás dôležité, aby vaše osobné údaje boli v bezpečí. Všetky osobné údaje, ktoré sú získavané počas vašej návštevy na našom webe sú od 25.05.2018 spracovávané v súlade s pravidlami GDPR. Viac o spracovaní osobných údajov sa dozviete na tejto stránke.